Skip directly to content

Naša Ponuka

Q

Detské ihriská

Zhotovujeme detské ihriská rôznych variácií, ktorých súčasťou sú aj šmýkačky. Každé dieťa poteší šmýkanie na šmýkačke, nakoľko zábava z rýchlosti patrí k detskej hre. Ich súčasťou môžu byť schodíky, lezecká stena, hojdačky, rôzne veže...

Q

Záhradné sety, sedacie súpravy

Záhradné sety, sedacie súpravy sú vhodné do záhrad, altánkov, na terasy i do záhradných reštaurácií.Ich súčasťou môžu byť stoly, dve lavice, stoličky.Vyrábame ich v rôznych veľkostiach, kombináciach a farebných prevedeniach.

Q

Altánky, pergoly

Pevnosť, stabilita a variabilita sú základom týchto výrobkov. Vyrábané sú na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Q

Hojdačky

Hojdačka poteší malých aj veľkých. Môžu byť súčasťou detských ihrísk, možno ich inštalovať aj ako samostatné kusy. Upokojujúce a bezpečné hojdanie zaručujú naše jednomiestne detské hojdačky, dvojmiestne hojdačky- váhy- koník, hojdačky pre dospelých so strieškou alebo bez nej.

Q

Domčeky

Drevené domčeky nájdu využitie na detských ihriskách či v záhradách. Deti si v nich nájdu svoj vlastný priestor na hranie s kamarátmi.

Q

Náraďovne, záhradné domčeky

Náraďovne, záhradné domčeky sú vhodné do záhrad, chát. Ponúkame ich v rôznych veľkostiach,variáciach, prispôsobíme ich priestorovým možnostiam zákazníka.

Q

Pieskoviská

Drevené masívne pieskoviská zaručujú príjemnú zábavu pre najmenších. Podporujú zručnosť, fantáziu a tvorivosť Vašich ratolestí. Vyrábame pieskoviská rôznej veľkosti, farby, s krytom alebo bez krytu.

Q

Most - pohyblivý most

Pohyblivý most je vhodný do školských zariadení, na ihriská či do záhrad, napomáha rozvoj pohybu detí.

Q

Kryty na studne

Ponúkame ochranné drevené kryty v dekoratívnom prevedení.

Q

Rebriny a vybavenie do telocvične

Rebriny a vybavenie do telocvične